Zdzisław Groth, Anna Ceszke i Białogóra najlepsi w 15. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

3 kwietnia 2016 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Gnieżdżewie odbył się piętnasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 118 zawodników w tym 4 kobiety z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Zdzisława Groth (Walety Bolszewo) przed Andrzejem Maszke (Białogóra) oraz Jerzym Bojka (Bocar Osłonino). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Białogóra grająca w składzie: Andrzej Maszke, Ryszard Dawińdziak, Anna Ceszke, Jan Jamrus, Andrzej Minga oraz Stanisław Kopystecki przed drużyną LZS Sokół Strzelno oraz ekipą Kłos Werblinia. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Białogóra).

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 15 turnieju:

Nazwisko i imię Drużyna
Groth Zdzisław Walety Bolszewo
Maszke Andrzej Białogóra
Bojka Jerzy Bocar Osłonino
Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
Somkowski Bogdan Pianka Gdynia
Sahs Jerzy Darzlubie
Nadolski Daniel Kłos Werblinia
Liecau Roman Gran Krokowa
Dampc Eugeniusz Walety Bolszewo
Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo
Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
Czarnecki Andrzej Dragon Gdynia
Szopa Henryk LZS Sokół Strzelno
Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo

Czołówka klasyfikacji drużynowej 15 turnieju:

l.p. Drużyna
Białogóra
LZS Sokół Strzelno
Kłos Werblinia
Walety Bolszewo
Pianka Gdynia
Remus Żelistrzewo
Karo Starzyno
Gran Krokowa
Dragon Gdynia
Strzecha Starzyno

 Czołówka klasyfikacji indywidualnej po piętnastu turniejach:

Nazwisko i imię Drużyna
Dawińdziak Ryszard Białogóra
Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
Adas Mateusz Szpela Władysławowo
Somkowski Bogdan Pianka Gdynia
Koziróg Ryszard Gran Krokowa
Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
Adas Wojciech Szpela Władysławowo
Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
Lanc Jan Brzozaki Mechowo
Bojka Jerzy Bocar Osłonino
Radtke Marek Kontra Radoszewo
Semmerling Bogdan Darzlubie

Czołówka klasyfikacji drużynowej po piętnastu turniejach:

Drużyna
Gran Krokowa
Pianka Gdynia
Szpela Władysławowo
Dragon Gdynia
Białogóra
Remus Żelistrzewo
Walety Bolszewo
Szpela II Władysławowo
Karo Starzyno
Rekowianie Rekowo Górne

Następny turniej odbędzie się 16 kwietnia (sobota) o godz. 17:00 w Sali MOKSiR w Pucku.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

IMG_20160403_172344zdjęcie przedstawia zwycięską ekipę z Białogóry

Categories: Gnieżdzewo,Sport