31.08.2008. RZUCEWO.DOŻYNKI GMINY PUCK

Wójt Gminy Puck zaprasza na doroczne DOŻYNKI, które w tym roku odbędą się w Rzucewie, na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół PECTUS, zdobywca Bursztynowego Słowika Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie.

W ogólnym programie Dożynek:

14.oo  przyjazd delegacji sołeckich

14.3o  korowód dożynkowy z powitaniem chlebem i solą na płycie boiska

15.oo Msza św. Dożynkowa i część oficjalna z wystąpieniem Wójta Gminy Puck?

• od 16.15  konkursy i występy artystyczne zespołów regionalnych: „Bursztynki” z Mieroszyna, „Strądowi Oste” z Żelistrzewa i in.
  • 16.3o  Zespół kaszubski   C.Z.A.D.
    19.oo  ZESPÓŁ PECTUS laureat Bursztynowego Słowika Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie ?2008

Ponadto:

ogłoszenie wyników konkursów: wieńców dożynkowych i Piękna Wieś, stoiska twórców ludowych, stoiska handlowe i gastronomiczne,

„wesołe miasteczko”, prezentacja sponsorów oraz przedsiębiorczości rolniczej?     Patronaty medialne: RadioKaszëbë oraz Nasza TV