Search
Close this search box.

Ścieżka rowerowa Swarzewo ?Krokowa

Wójt Gminy Puck 29 września br. podpisał umowę na dofinansowanie budowy ścieżki rowerowej Swarzewo ? Krokowa.

Przedmiotem inwestycji będzie budowa 17,35 km trasy rowerowej na odcinku byłej linii kolejowej Swarzewo – Krokowa . Elementami projektu  są  roboty z zakresu branży drogowej, mostowej (4 obiekty) oraz małej architektury. Wykonane zostaną  miejsca odpoczynku o powierzchni 600m2 na terenie byłych dworców kolejowych w miejscowościach: Łebcz, Starzyński Dwór, Kłanino, Sławoszyno oraz Krokowa. Miejsca te wyposażone będą w dwa komplety ław drewnianych, dwa kosze betonowe oraz drewnianą tablice informacyjną.

Gmina Puck uzyskała dofinansowanie w wysokości 3 399 625  zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego działanie 8.1 Infrastruktura wspierająca rozwój gospodarczy . Całkowita wartość zadania to 3 999 559  zł.

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: