Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [VIDEO] Akcja "Biały ząbek" dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych Gminy Puck

[VIDEO] Akcja "Biały ząbek" dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych Gminy Puck

Gmina Puck rozpoczęła realizację programu opierającego się na współpracy z Przychodnią. Stomatologiczną TRIDENT w Pucku, obejmującego bezpłatne badania profilaktyczne stomatologiczne dzieci z oddziałów przedszkolnych szkół z Gminy. Koszt dowozu dzieci na badanie pokryje Gmina.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012136795685695937]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content