Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Bal Seniora w Żelistrzewie

Dnia 11.11.2013r w Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się Bal Seniora. Przed Balem odbyła się uroczysta Msza św. w intencji  seniorów. Organizatorami  imprezy byli: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Sołectwo Żelistrzewo ,Koło Gospodyń Wiejskich oraz Wiejski Dom Kultury w Żelistrzewie.Imprezę uświetnił zespół „Strondowi ?stë”. Materiał filmowy na stronie: www.oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content