Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Oświetlenie ulic w Rekowie Górnym

W miesiącu listopadzie zostaną rozpoczęte prace przy budowie oświetlenia ulic Jaśminowej, Wrzosowej i Czapiewskiego w Rekowie Górnym.

Prace wykonywane będą przez ENERGA Oświetlenie Sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie. Dokumentacja wykonana przez Gminę Puck została przekazana do ENERGA Oświetlenie w dniu 17. 06. 2013r. celem wykonania. www.energa-oswietlenie.pl

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content