Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Debata na temat utworzenia związku metropolitalnego

W poniedziałek w Europejskim Centrum Solidarności spotkali się samorządowcy z całego województwa pomorskiego. Wzięli oni udział w debacie pod hasłem ?Ustawa metropolitalna szansą na dalszy rozwój Pomorza?. Podczas spotkania omawiano szanse i korzyści jaki płynęłyby z utworzenia na Pomorzu związku metropolitalnego.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content