Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Uczcili pamięć słynnego puckiego działacza

W miniony weekend w Wierzchucinie nastąpiło odsłonięcie kamienia, ku czci Antoniego Miotka ? puckiego działacza z okresu międzywojennego.

Uroczystość odbyła się w niedzielę 1 września. Kamień został odsłonięty i poświęcony na Placu Kaszubskich w Wierzchucinie. Udział w obchodach wziął m.in. wójt gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Obiekt powstał ku czci Antoniego Miotka, żyjącego w latach 1874 ? 1942, puckiego działacza niepodległościowego i kulturalnego z okresu międzywojennego.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content