Uczcili pamięć słynnego puckiego działacza

W miniony weekend w Wierzchucinie nastąpiło odsłonięcie kamienia, ku czci Antoniego Miotka ? puckiego działacza z okresu międzywojennego.

Uroczystość odbyła się w niedzielę 1 września. Kamień został odsłonięty i poświęcony na Placu Kaszubskich w Wierzchucinie. Udział w obchodach wziął m.in. wójt gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Obiekt powstał ku czci Antoniego Miotka, żyjącego w latach 1874 ? 1942, puckiego działacza niepodległościowego i kulturalnego z okresu międzywojennego.