Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Mechowo: Kończą budowę kanalizacji

Mechowo to kolejna miejscowość w Gminie Puck, która została skanalizowana. Inwestycja jest już na finiszu ? trwają ostatnie prace wykończeniowe. Przy okazji tych prac wymieniono również nawierzchnię na jednej z ulic.

GALERIA

Mechowo budowa kanalizacji

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content