Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Gmina Puck 10 sierpnia br. zakończyła rozbudowę Szkoły w Darzlubiu

Gmina Puck 10 sierpnia br. zakończyła rozbudowę Szkoły w Darzlubiu

W ramach zadania wykonano: 9 sal lekcyjnych z zapleczem, szatnie, sanitariaty, kuchnię z zapleczem, jadalnię, pokój nauczycielski, pomieszczenie gospodarcze, komunikację, instalacje wewnętrzne: c.o. i wentylację, wod. ?kan. i elektryczną, rozbudowę kotłowni gazowej, sieć zewnętrzną wod. ? kan., kanalizację deszczową, drogi wewnętrzne. Uroczyste otwarcie 3 września.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content