Odebrano nawierzchnię asfaltową wraz z kanalizacją deszczową w Smolnie oraz remont ul. Szkolnej w Połczynie

24 września odebrano nawierzchnię asfaltową wraz z kanalizacją deszczową ulicy Św. Rocha w Smolnie oraz remont nawierzchni na ulicy Szkolnej w Połczynie.

W miejscowości Smolno wykonano nawierzchnię asfaltową o długości 344 mb. Prace wykonało Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z.o.o z Pucka.

W Połczynie wykonano remont nawierzchni bitumicznej (łącznie 620 mb). Wykonała to Firma Drogowa FRODROG z Pucka.