Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Gmina Puck zwyciężyła w Plebiscycie Pomorskie Sztormy

Szanowni Mieszkańcy!
Gmina Puck dzięki Państwa głosom zwyciężyła w Plebiscycie Pomorskie Sztormy w kategorii Kapitał Ludzki! Serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy oddane na projekt „Kompleksowy system wsparcia mieszkańców miast i gmin powiatu puckiego w wieku senioralnym i ich opiekunów”!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content