• Gmina
  • Tłumaczenie na język ukraiński obowiązujących w Polsce zasad segregacji odpadów komunalnych

Tłumaczenie na język ukraiński obowiązujących w Polsce zasad segregacji odpadów komunalnych

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Klimatu i Środowiska, świadome ogromu pracy, poświęcenia i otwartych serc, wkładanych każdego dnia przez Polki i Polaków w pomoc naszym Przyjaciołom z Ukrainy w tym trudnym dla nich czasie, wspiera gminy w Polsce, które pomagają uchodźcom z Ukrainy. To ważne, aby osoby te czuły się u nas bezpiecznie i swobodnie, a proces ich aklimatyzacji odbywał się jak najskuteczniej.

W związku z tym, jako jeden z gestów w kierunku samorządów, które udzielają pomocy oraz uchodźcom, którzy tę pomoc otrzymują, przygotowaliśmy tłumaczenie na język ukraiński

obowiązujących w Polsce zasad segregacji odpadów komunalnych wraz z grafikami zachęcającymi do zapoznania się z materiałem. Mamy nadzieję, że to działanie, choć drobne, przyczyni się do uproszczenia życia w naszym kraju społeczności ukraińskiej. Wierzymy, że będzie ono istotnym wsparciem, zarówno dla samorządów, jak i dla Gości z Ukrainy.

Tłumaczenie można też pobrać ze strony Ministerstwa Klimatu i Środowiska https://www.gov.pl/web/klimat/zasady-segregacji-odpadow-w-jezyku-ukrainskim.

Zachęcamy więc Państwa, samorządowców, do swobodnego korzystania z załączonych materiałów.

zasady segregacji odpadów PL

zasady segregacji odpadów (1)_UA(2)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content