Wyniki konkursu „Kaszubska pisanka wielkanocna”

Na wstępie chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim uczestnikom naszego wielkanocnego konkursu. Do naszej siedziby dostarczyliście 63 przepięknych pisanek. Każda praca była wyjątkowa i wzbudzała podziw naszego jury.

Niestety tak jak w każdym konkursie bywa nie możemy nagrodzić wszystkich prac. Mamy nadzieję, że na naszych fotografiach ujrzyjcie swoją pracę i będziecie mogli pokazać je bliskim osobom.

Czas ogłosić wyniki jury, które zmierzyło się z niemałym wyzwaniem i wybrało 6 następujących prac:

1 miejsce- Barbara Karsznia, Osłonino, ZSP Żelistrzewo
2 miejsce- Paweł Stromidło, SP Swarzewo
3 miejsce- Paulina Nadolska, ZSP Łebcz

Wyróżnienia:

Wiktoria Tempska, ZSP Łebcz
Tytus Joachimiak-Szpinda, SP Połczyno
Gabriel Jamrus, SP Połczyno

Gratujemy zwycięzcom i wyróżnionym osobom. Wykonaliście niesamowite prace!

Zapraszamy do oglądania zdjęć:

Konkurs plastyczny "Kaszubska pisanka wielkanocna"

Przygotowane przez nas nagrody (za I,II,III miejsce i 3 wyróżnienia) możecie odebrać w Ośrodku Kultury, Sportu
i Turystyki w Żelistrzewie od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Dodatkowo, macie możliwość odebrania swoich prac. Może Wasze kaszubskie pisanki wielkanocne ozdobią Wasze domy podczas nadchodzącej Wielkanocy?

Wiktoria Gaffke, Instruktor ds. kultury OKSiT w Gminie Puck