Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Zapraszamy na wernisaż obrazów grupy ArtMania pt. „Kapliczki”

Zapraszamy na wernisaż obrazów grupy ArtMania pt. „Kapliczki”

 

Zapraszamy serdecznie do naszej Galerii pod Lipami na wernisaż obrazów malarek grupy ArtMania pt. „Kapliczki” 6 maja (piątek) o godzinie 19:00.
W Domu Kultury w Żelistrzewie (ul. Lipowa 17) czekać na Państwa będą fantastyczne prace malarskie ukazujące przydrożne, urokliwe kapliczki…a także przepyszny poczęstunek!
Wstęp wolny.Do zobaczenia!
Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content