Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Informacja: Kasa Urzędu Gminy Puck

Informacja: Kasa Urzędu Gminy Puck

 

 

INFORMUJEMY,

że w dniu  15 kwietnia 2022 r. (wielki  piątek)  

Kasa Urzędu Gminy Puck

będzie czynna do godziny 1200.

 

/ZMIANY SPOWODOWANE SĄ GODZINAMI PRACY BANKU/

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content