Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • WAŻNA INFORMACJA ws. osób zbierających informacje nt. źródeł ogrzewania na terenie Gminy Puck

WAŻNA INFORMACJA ws. osób zbierających informacje nt. źródeł ogrzewania na terenie Gminy Puck

 

 

 

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie docierają do Urzędu Gminy Puck informacje, że na naszym terenie działają osoby zbierające informacje od mieszkańców ws. źródeł ogrzewania w miejscach ich zamieszkania.

Urząd Gminy Puck w związku z powyższym informuje, że nie jest w chwili obecnej prowadzona żadna kontrola źródeł ogrzewania zlecona przez Urząd Gminy, jak też nikt nie został upoważniony lub wydelegowany do zbierania na ww temat żadnych informacji.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w przypadku zaistnienia tego typu kontaktów.

Pragniemy również przypomnieć, o istniejącym obowiązku samodzielnego zgłoszenia źródeł ciepła, którego można dokonać w Urzędzie Gminy Puck lub wchodząc na stronę https://ceeb.gov.pl/. Obowiązek ten nie ma żadnego związku z wyżej opisanymi przypadkami. Więcej informacji w tej sprawie można znaleźć na naszej podstronie internetowej

https://gmina.puck.pl/przypominamy-o-obowiazku-zlozenia-deklaracji-o-zrodlach-ogrzewania-budynkow/

Z poważaniem

Piotr Neubauer
Z-ca Wójta Gminy Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content