Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • Spotkanie informacyjne Czyste Powietrze

Spotkanie informacyjne Czyste Powietrze

Urząd Gminy Puck serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze.

Spotkanie odbędzie się 31.03.2022 r. o godzinie 15:00, w Wiejskim Klubie Kultury w Sławutowie, ul. Szkolna 65; 84-100 Sławutowo.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content