Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[FOTO] II Otwarte Mistrzostwa Żelistrzewa w Tenisie Ziemnym

KOMUNIKAT
Z GMINNEGO TURNIEJU KOBIET I MĘŻCZYZN W TENISIE ZIEMNYM
NA POŻEGNANIE LATA

W miesiącach  wrzesień i październik na orliku w Żelistrzewie odbył się turniej gminny dla kobiet i mężczyzn w tenisie ziemnym z okazji  pożegnania lata. Organizatorem turnieju był Ośrodek Kultury Sportu i turystyki w Gminie Puck oraz animatorzy orlika w Żelistrzewie. W  turnieju wzięło udział 10 zawodników w tym jedna kobieta. Turniej rozegrano  systemem ?każdy z każdym? do dwóch wygranych setów. Łącznie odbyło się 45 meczów.

Nagrody (puchary i koszulki) ufundował Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Maskotki ? uczestniczka turnieju Pani Alicja Szopa.

Wyniki turnieju: www.oksitpuck.pl

2

 

3

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content