[FOTO] II Otwarte Mistrzostwa Żelistrzewa w Tenisie Ziemnym

Z GMINNEGO TURNIEJU KOBIET I MĘŻCZYZN W TENISIE ZIEMNYM
NA POŻEGNANIE LATA

W miesiącach  wrzesień i październik na orliku w Żelistrzewie odbył się turniej gminny dla kobiet i mężczyzn w tenisie ziemnym z okazji  pożegnania lata. Organizatorem turnieju był Ośrodek Kultury Sportu i turystyki w Gminie Puck oraz animatorzy orlika w Żelistrzewie. W  turnieju wzięło udział 10 zawodników w tym jedna kobieta. Turniej rozegrano  systemem ?każdy z każdym? do dwóch wygranych setów. Łącznie odbyło się 45 meczów.

Nagrody (puchary i koszulki) ufundował Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck. Maskotki ? uczestniczka turnieju Pani Alicja Szopa.

Wyniki turnieju: www.oksitpuck.pl