• Mieszkańcy

KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej na 2016 rok

Dnia 14 sierpnia 2016 roku na boiskach w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej. W mistrzostwach z udziałem 10 zespołów zwyciężyła drużyna z Gnieżdżewa I wyprzedzając kolejno Łebcz I i Łebcz II. Za trzy pierwsze miejsca zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe, które wręczył Radny Gminy Puck ? Przemysław Grandicki.

pilka_siatkowa_plazowa_2016_01

Więcej zdjęć ? zobacz