Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej na 2016 rok

KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej na 2016 rok

Dnia 14 sierpnia 2016 roku na boiskach w Pucku Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w piłce siatkowej plażowej. W mistrzostwach z udziałem 10 zespołów zwyciężyła drużyna z Gnieżdżewa I wyprzedzając kolejno Łebcz I i Łebcz II. Za trzy pierwsze miejsca zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe, które wręczył Radny Gminy Puck ? Przemysław Grandicki.

pilka_siatkowa_plazowa_2016_01

IMG_1129

Więcej zdjęć ? zobacz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content