KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w Strzelaniu

Mistrzostwa rozegrano dnia 2 kwietnia 2016 roku na strzelnicy ?Grot? w Pucku. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

W zawodach wzięło udział 67 zawodników reprezentujących 14 miejscowości z Gminy Puck.

Drużyna mogła liczyć maksymalnie 6 osób. Do klasyfikacji zespołowej zaliczany był najlepszy wynik jednej kobiety i dwóch mężczyzn.

Strzelano z pozycji leżącej ? siedem strzałów. Do punktacji indywidualnej liczyło się pięć najlepszych trafień. Przy równej liczbie punktów liczyły się trafienia bliżej 10.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6272166689830365665]

KOMUNKAT STRZELANIE_01 KOMUNKAT STRZELANIE_02The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.