Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

KOMUNIKAT z Mistrzostw Gminy Puck w Strzelaniu

Mistrzostwa rozegrano dnia 2 kwietnia 2016 roku na strzelnicy ?Grot? w Pucku. Organizatorem był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

W zawodach wzięło udział 67 zawodników reprezentujących 14 miejscowości z Gminy Puck.

Drużyna mogła liczyć maksymalnie 6 osób. Do klasyfikacji zespołowej zaliczany był najlepszy wynik jednej kobiety i dwóch mężczyzn.

Strzelano z pozycji leżącej ? siedem strzałów. Do punktacji indywidualnej liczyło się pięć najlepszych trafień. Przy równej liczbie punktów liczyły się trafienia bliżej 10.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6272166689830365665]

KOMUNKAT STRZELANIE_01 KOMUNKAT STRZELANIE_02The alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content