Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Reprezentacja Powiatu Puckiego na VII Pomorskich Spotkaniach Tanecznych

Reprezentacja Powiatu Puckiego na VII Pomorskich Spotkaniach Tanecznych

Dnia 4 kwietnia 2016 roku o godzinie 10.00 w kinoteatrze ?GROM? odbyło się VII Pomorskie Spotkania Taneczne. Zorganizowane przez Specjalny Ośrodek Szkolno ? Wychowawczy nr1 w Gdyni. Celem imprezy było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień tanecznych dzieci i młodzieży.

W imprezie uczestniczyło dziewięć szkół z całego województwa w tym Specjalny Ośrodek Szkolno ? Wychowawczy z Pucka. Formacja taneczna ?Klik? wystąpiła siódmy raz i już przygotowuje się do następnego spotkania. Dziewczęta z Gminy Puck są pogodne, utalentowane, zarażają optymizmem i pogodą ducha. Dzięki takim występom pokonują swoją nieśmiałość i otwierają się na społeczeństwo.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6270455329672714145]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content