• Edukacja

Reprezentacja Powiatu Puckiego na VII Pomorskich Spotkaniach Tanecznych

Dnia 4 kwietnia 2016 roku o godzinie 10.00 w kinoteatrze ?GROM? odbyło się VII Pomorskie Spotkania Taneczne. Zorganizowane przez Specjalny Ośrodek Szkolno ? Wychowawczy nr1 w Gdyni. Celem imprezy było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień tanecznych dzieci i młodzieży.

W imprezie uczestniczyło dziewięć szkół z całego województwa w tym Specjalny Ośrodek Szkolno ? Wychowawczy z Pucka. Formacja taneczna ?Klik? wystąpiła siódmy raz i już przygotowuje się do następnego spotkania. Dziewczęta z Gminy Puck są pogodne, utalentowane, zarażają optymizmem i pogodą ducha. Dzięki takim występom pokonują swoją nieśmiałość i otwierają się na społeczeństwo.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6270455329672714145]