Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • OFERTA ? tłumacz języka ukraińskiego

OFERTA ? tłumacz języka ukraińskiego

OGŁOSZENIE 

 

Urząd Gminy w Pucku zleci świadczenie usług polegających na pomocy uchodźcom z Ukrainy w realizacji procedur administracyjnych.

Wymagania niezbędne:

Biegła znajomość w mowie i piśmie języka ukraińskiego.

Wymagania dodatkowe:

Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, samodzielność  i odpowiedzialność.

 

Ofertę (CV oraz dodatkowe dokumenty potwierdzające kwalifikacje w tym wykształcenie)  należy złożyć w zamkniętej kopercie w Biurze Obsługi Interesanta  w godzinach pracy Urzędu z dopiskiem ?OFERTA ? tłumacz języka ukraińskiego? do dnia 23.03.2022 r.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content