Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Osada Łowców Fok w programie ?Pytanie na śniadanie?

21 września br. do Rzucewa przyjechała ekipa z Telewizji Polskiej. Nagrano materiał o Parku Kulturowym ?Osada Łowców Fok w Rzucewie?. Materiał ten będzie można obejrzeć w programie ?Pytanie na śniadanie? pod koniec października.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content