Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Srebrna Łyżeczka dla Pań z Gnieżdżewa

II miejsce – Srebrna Łyżeczka dla Pań z KGW Gnieżdżewo które reprezentowały naszą Gminę na VI Festiwal Potraw Kaszubskich „KASZEBSCZE JESTKU?. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej informacji i relacja foto na stronie: www.gniezdzewo.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content