Pola Nadziei w Urzędzie Gminy Puck

Pracownicy Urzędu Gminy Puck pod przewodnictwem Pana Wójta Tadeusza Puszkarczuka wzięli udział w kolejnej edycji Pól Nadziei na Pomorzu. Dzięki nominacji Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Żelistrzewie Jolancie Bieszke, zdecydowaliśmy się na wspólny śpiew w żółtych maseczkach w Wiejskim Klubie Kultury w Osłoninie. Chcemy w ten sposób wesprzeć 7 pomorskich Hospicjów czyli Hospicjum Pomorze Dzieciom, Fundacja Hospicyjna, Dom Hospicyjny Caritas im. św. Józefa w Sopocie, Stowarzyszenie Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni, Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio, Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań oraz Pomorskie Hospicjum. Uczestnicy akcji #polanadzieinapomorzu przekazali zebrane przez siebie środki na wspólne konto Pól Nadziei na Pomorzu.

Z uwagi na zakończenie w dniu 30.04.2021 akcji Pola Nadziei na Pomorzu nie nominujemy już kolejnych osób i instytucji, ale zachęcamy każdego do wspierania przez przelewy na wspólne konto Pól Nadziei na Pomorzu tj. : 66 1540 1098 2001 5562 4727 0012; Tytuł przelewu: Pola Nadziei na Pomorzu.

Niech dobro zakwitnie dla pomorskich Hospicjów!

Wybierz interesujący układ