Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Połchowo: Bal Seniora

24 stycznia w Wiejskim Klubie Kultury w Połchowie odbył się coroczny Bal Seniora. Na tę okoliczność Sołectwo Połchowa zaprasza wszystkich mieszkańców Połchowa ?+65?. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały całą imprezę, a Radny Gminy Puck ufundował szampany. Gości zabawiały na zaproszenie Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck słowem i śpiewem ?Ale babki?. Na balu seniorzy wyszli z propozycją, aby spotykać się częściej przy muzyce i ciastku, stąd wnioskuję, że się gościom podobało.

Mariola Parchem WKK Połchowo

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246409363317329377]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content