• Mieszkańcy

Sokół Strzelno wygrał 1 turniej Syberiady! Amatorskiej Ligi Siatkówki

22 listopada w hali MOKSiR w Pucku odbył się pierwszy turniej Puckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki ?Syberiada?. Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów w kategorii ?open? i 3 w kategorii młodzieżowej (dziewczęta i chłopcy do lat 16). Wśród seniorów triumfowała drużyna Sokół Strzelno, natomiast wśród uczniów zespół ?Obojętnie?. Seniorzy rozgrywali swój turniej z podziałem na 2 grupy po 4 zespoły. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy grały później ze sobą ?na krzyż? w półfinałach. W turnieju młodzieżowym rywalizowano systemem ?każdy z każdym?.

Kolejny turniej odbędzie się 13 grudnia o 14.00 w hali MOKSiR w Pucku,ul.Lipowa 3. Chętne drużyny mogą jeszcze się do rozgrywek zapisać pod numerem Tel. 507-444-715 (Sławomir Gojka). Koszt: kategoria ?open? ? 30zł/turniej, kategoria młodzieżowa ? udział bez opłat.

Wyniki I turnieju SYBERIADY 2014/2015 ? pobierz

sy