Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Uwaga zmiana godziny pracy urzędu

INFORMACJA

Informujemy, że w dniu 31.10.2019 r. (tj. czwartek) URZĄD GMINY PUCK będzie czynny do godz. 15.30.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content