Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Wieczór autorski na Zamku

Spotkanie  z siostrą Małgorzatą Borkowską OSB autorką książki „Tęsknota” o Magdalenie Mortęskiej w dniu 1 grudnia o godz. 16 na zamku w Krokowej

plakat.fundacja.Borkowska

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content