• Gmina
  • Zapraszamy na wiosenne Mistrzostwa Gminy Puck w Tenisie Stołowym – Zapisz się już dziś!

Zapraszamy na wiosenne Mistrzostwa Gminy Puck w Tenisie Stołowym – Zapisz się już dziś!

Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Gminy Puck w grach deblowych i mieszanych w TENISIE STOŁOWYM, które odbędą się już 26 marca br. w sali POSM Puck (Liceum Ogólnokształcące). To doskonała okazja, by spędzić czas z innymi miłośnikami tenisa stołowego, poznać nowych ludzi i przede wszystkim dobrze się bawić.

Nie ważne czy jesteś początkującym graczem, czy już masz doświadczenie w tenisie stołowym – Mistrzostwa Gminy Puck są dla Ciebie. System rozgrywek zostanie dostosowany do liczby uczestników, dzięki czemu każdy będzie miał szansę na dobre emocje i zabawę.

Co najlepsze, Mistrzostwa Gminy Puck w TENISIE STOŁOWYM nie są zaliczane do klasyfikacji sportowej ligi Gminy Puck. Nie musisz być profesjonalistą, aby wziąć udział w turnieju. Wystarczy chęć do dobrej zabawy i rywalizacji.

Nie przegap tej okazji i zapisz się już dziś na Mistrzostwa Gminy Puck w grach deblowych i mieszanych w TENISIE STOŁOWYM! Czekamy na Ciebie 26 marca o godzinie 10:00 w sali POSM Puck (Liceum Ogólnokształcące). Do zobaczenia!

zapisy: sport@oksitpuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

plakat POmorskie z Ukrainą
Skip to content