Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Zawiadomienie: Zamknięcie drogi powiatowej w Mrzezinie zostanie wydłużone do dnia 10.11.2016r

Zawiadomienie: Zamknięcie drogi powiatowej w Mrzezinie zostanie wydłużone do dnia 10.11.2016r

pismo-zarzadu-drogowego-wejherowo-zd-spirpd-7c-5425-p-150-2016_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content