Zapraszamy na bezpłatne szkolenia

REKRUTACJA NA KURS PRAWA JAZDY KAT. C   ZAKOŃCZONA !

GMINA PUCK ZAPRASZA do udziału w BEZPŁATNYCH KURSACH I SZKOLENIACH realizowanych w ramach projektu  ?Kształcenie ustawiczne szansą na lepszą pracę mieszkańców Gminy Puck w wieku aktywności zawodowej? !

W ramach projektu istnieje możliwość odbycia kursu na prawo jazdy kategorii C.  Rekrutacja na ten kurs trwa do 15 marca br. W przypadku większej liczby zgłoszeń wprowadzone zostaną dodatkowe kryteria wyboru uczestników projektu.

W sytuacji, gdy  osoby uzyskają taką sama liczbę punktów będzie decydowała data zgłoszenia ( data wpływu do Urzędu Gminy Puck). Formularze zgłoszeniowe należy składać do sekretariatu Urzędu Gminy Puck.

Aktualnie trwa REKRUTACJA UCZESTNIKÓW na następujące szkolenia oraz kursy zawodowe:

• Język angielski (poziom podstawowy oraz podstawowy rozszerzony);
  • Komputerowy (min.: podstawy obsługi komputera, praca w sieci, arkusza kalkulacyjne);
  • Spawanie metodą MAG 136 (stal konstrukcyjna czarna);
  • Magazynier z obsługą wózków jezdniowych;
  • Monter rusztowań budowlano- montażowych metalowych;
  • SEP do 1 kV (eksploatacja);

ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYCH KURSACH I SZKOLENIACH PRZYJMUJEMY

• OSOBIŚCIE ? wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do sekretariatu urzędu Gminy Puck
  • ZA POŚREDNICTWEM POCZTY ? wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres: Urząd Gminy Puck, ul. 10 Lutego 29, 84 ? 100 Puck,

Formularze zgłoszeniowe są dostępne w budynku Urzędu Gminy Puck , pokój nr 38, II piętro

Regulamin uczestnictwa

Kontakt telefoniczny w sprawie REKRUTACJI – tel. + 48 58 673 56 27.

Plakat 5.5 jpeg

Formularz zgloszeniowy